„Kart w kalendarzu ubyło niemało i lat 75 szybko zleciało,

lecz jest coś w życiu, co się nie zmienia – to najpiękniejsze przedszkolne wspomnienia.”

W dniu 18 maja w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość związana z obchodami 75 – lecia Przedszkola nr 47 „Leśny Ludek”. Mieliśmy zaszczyt gościć Prezydenta Miasta Wrocławia, przedstawicieli Kuratorium oraz Wydziału Oświaty, Przewodniczącego Rady Osiedla oraz Dyrektorów zaprzyjaźnionych przedszkoli.

Nasze dzieci zaprezentowały program artystyczny specjalnie przygotowany z okazji ww. uroczystości, który został entuzjastycznie przyjęty przez zaproszonych gości. Mieliśmy też okazję zobaczyć występy naszych absolwentów. Po części artystycznej każda grupa otrzymała słodką niespodziankę w postaci tortu.

Relacja z obchodów Jubileuszu Przedszkola nr 47 jest dostępna w galerii przedszkolnej.