Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w przedświątecznym, wyjątkowym konkursie „A to piernik!”

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 47 „Leśny Ludek”, Marlena Gumpert
  2. Konkurs skierowany jest do rodziców i dzieci, które uczęszczają do Przedszkola nr 47 „Leśny Ludek”.
  4. Każdy uczestnik może przynieść maksymalnie 3 pierniczki.
  5. Pierniczki można dostarczyć wychowawcom grup w woreczkach, celofanie wraz z karteczką z imieniem i nazwiskiem uczestnika, do 18 grudnia 2023r. Będą one ozdobą naszego holu 🙂
  6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 grudnia. Na laureatów czekają nagrody oraz dyplomy.