Konkurs fotograficzny
„Zdrowie na talerzu”

Cele konkursu:
• zainteresowanie dzieci tematyką zdrowego odżywiania
• zachęcanie dzieci do pomocy podczas przygotowania zdrowego posiłku

Regulamin konkursu:
• Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 47 „Leśny Ludek”, Marlena Gumpert
• Konkurs skierowany jest do rodziców i dzieci, które uczęszczają do Przedszkola nr 47 „Leśny Ludek”.
• Zadaniem uczestników (dziecka i rodzica) jest przygotowanie zdrowego posiłku, który następnie należy sfotografować. Warto więc zadbać tutaj także o aspekt wizualny potrawy 🙂
Wywołane/wdrukowane zdjęcie potrawy wraz z wydrukowanym przepisem należy przekazać wychowawcy grupy. Po rozstrzygnięciu konkursu zdjęcia wraz z przepisami będą wywieszone w holu przedszkola będąc inspiracją dla innych rodziców i dzieci 🙂
• Każdy uczestnik może przynieść maksymalnie 1 zdjęcie przedstawiające 1 potrawę.
• Zdjęcia/wydruki można dostarczać wychowawcom grup w koszulkach na dokumenty. Należy również dołączyć metryczkę z imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz nazwą grupy do 7.05.2024r.
• Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10.05.2024r. Na laureatów czekają dyplomy oraz nagrody.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!